Na Tábor s vodníkem se můžete hlásit od neděle (11. 2.) tit

publikováno: 05.02.2024

ČRS, z. s., Středočeský územní svaz i letos pořádá populární „Tábor s vodníkem“, který se koná 3. – 10. 8. 2024 v rekreačním zařízení Počta – Štědronín na břehu Orlické přehrady.

Kapacita tábora je 36 dětí ve věku 8 – 14 let.

Cena tábora je 3 990 Kč pro děti ze Středočeského územního svazu a 4 990 Kč pro děti z jiných územních svazů.

Přihlášky mohou rodiče zasílat od neděle 11. 2. 2024 od 18.00 na e-mail: sekretariat@crs-sus.cz.

Na dříve zaslané přihlášky nebude brán zřetel, přednost mají děti z SÚS.

POZORKaždý zájemce musí být v den přihlášení členem ČRS, to znamená, že musí mít uhrazen členský příspěvek na letošní rok. Další podmínkou je platný rybářský lístek. Společně s přihláškou musí být zájemcem odeslán oboustranně ofocený rybářský lístek a členský průkaz, nebo potvrzení MO o úhradě členského příspěvku na letošní rok. Bez zaslání těchto příloh nebude přihláška úplná, tudíž neplatná a zájemce bude nahrazen dalším v pořadí.

V příloze tohoto článku jsou propozice tábora a přihláška k vyplnění.

Ostatní potřebné formuláře budou zaslány v potvrzujícím e-mailu o účasti dítěte na táboře.

Rekreační středisko Počta – Štědronín ZDE.

Soubory ke stažení tit

Propozice tábora 2024